בצלמו: "לחקור את עודה"

בצלמו: "לחקור את עודה"

מנכ"ל הארגון טוען שהיועמ"שית לא עונה לפניות ודורש חקירה נגד המסית עוד השבוע

ארגון "בצלמו" קורא ליועצת המשפטית לממשלה, גילי בהרב מיארה, להורות מיידית על חקירה נגד חבר הכנסת איימן עודה מהרשימה המשותפת. זו אינה הפעם הראשונה שהיועמש"ית מקבלת פניה דומה אך משום מה, היא בוחרת להתעלם ממעשיו החמורים של עודה. כזכור, תומך הטרור קרא לשוטרים הערבים לזרוק את הנשק ובמעשיו הסית ושידל לסרבנות. עודה גם פנה לאוהדי בית"ר ירושלים בנימה מאיימת ואמר: "נראה אתכם מגיעים למזרח ירושלים בלי ליווי שוטרים" וסיפק שלל אמירות מעוררות מחלוקת ואף על גבול הפליליות. 

"כבר קרוב לשלשה חודשים מאז שאיימן עודה עמד בשער שכם וקרא לשוטרים ערבים לזרוק את הנשק בפנים של המפקדים שלהם.
עבירת הסתה המרדה ושידול לסרבנות. הגשנו תלונה רשמית ליועמ"ש שתאשר להסיר לו חסינות, כך גם המשטרה פנתה ליועמ"ש שתאשר להסיר חסינות. תנחשו מה היועמ"ש ענתה? כלום", אמר היום שי גליק, מנכ"ל בצלמו. 

הבית של הימין בישראלקליק ואתם קבוצת העדכונים בווצאפ

"היא לא מתייחסת. לא סופרת. היועמ"ש היא די חדשה, אבל לא מבינה. בצלמו לא מכיר את התשובה לא. הגשנו נגדה כבר שני תלונות רשמיות, לנציב שירות המדינה על כך שהיועמ"שית אינה עונה לפניות ציבור ולנציב הממונה על מייצגי המדינה שהיא לא מקבלת החלטה בעניין. השבוע שלחנו מכתב נוסף , מכתב מיצוי הליכים ובו התרענו שככל שאין תשובה עד סוף השבוע הבא אנחנו נגיש עתירה לבג"ץ נגדה להכריח אותה לקבל החלטה. אנחנו על זה ולא נוותר עד שתהיה החלטה".

גליק סיכם את דבריו בצורה חדה: " אתם יודעים מה ההבדל בין בצלמו לרוטווילר? רוטוויילר בסוף מרפה".

הכי מדובר באתר

גלילה לראש העמוד