אשתו של המשנה לראש העיר נהרגה בתאונת דרכים

אשתו של המשנה לראש העיר נהרגה בתאונת דרכים

אבל בעיריית ראשון לציון: אשתו של אסף דעבול מצאה את מותה בתאונה קשה הלילה בכביש 431: "עיריית ראשון לציון כואבת והמומה את מותה בטרם עת של ג'נט דעבול ז"ל" | מאת: מילן מועלם

אבל בעיריית ראשון לציון: ז'נט דעבול, אשתו של המשנה לראש העיר, אסף דעבול, נהרגה הלילה בתאונת דרכים. בשעה 00:03 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על תאונת דרכים קשה בין שני כלי רכב, בכביש 431 סמוך למצליח לכיוון היציאה לכביש 44. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותה של דעבול, בת 63, בזירת התאונה.

חובשים על אופנועי מד"א דניאל קהלני, יששכר ויס ופאראמדיק מד"א אריה מאיירס, סיפרו: "ראינו 2 כלי רכב מעוכים, באחד מהם, נהגת הרכב אשה בשנות השישים הייתה מחוסרת הכרה, עם חבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה, 5 מנוסעי הרכב השני היו בהכרה וסבלו מחבלות, שלושה מהם מצבם הוגדר קשה ושניים בינוני, לאחר טיפול מהיר בשטח פינינו אותם בדחיפות לבית חולים."

הבית של הימין בישראלקליק ואתם קבוצת העדכונים בווצאפ

מעיריית ראשון לציון נמסר: "עיריית ראשון לציון משתתפת בצער משפחת דעבול, על מותה בטרם עת של ג׳נט דעבול, אשר נהרגה הלילה (בין שלישי לרביעי) בתאונת דרכים. ג׳נט, אשתו של המשנה לראש העירייה, אסף דעבול, הייתה בת 63 במותה.
ההלוויה תתקיים היום (יום רביעי), בבית העלמין שיכון גורדון (שער ראשי 1) בשיכון המזרח, בשעה 15:00.
אוטובוס להלוויה ייצא ממתנ"ס רמת אליהו בשעה 14:30".

הכי מדובר באתר

גלילה לראש העמוד