חברת 'מרתון ישראל' משיקה את כפר הריצה 'מנרה'

חברת 'מרתון ישראל' משיקה את כפר הריצה 'מנרה'

שנת 2022 מביאה בשורה לקהילת הרצים שמחפשים לצד אימוני שגרה גם סופי שבוע ייחודיים, בהם יחוו ריצות ופעילויות חדשות ומגוונות בהתאם לתוואי השטח במקום. ואם כבר תוואי שטח אז למה לא ללכת לאקסטרים בריצת טיפוס הצוק - רכס רמים ושהייה מלאת תכנים במנרה לודג', מתחם האירוח הכפרי במנרה | מילן מועלם

בחברת 'מרתון ישראל', לא נחים, ועם פתיחת השנה האזרחית החדשה, מתרגשים לחשוף את תכנית השקת כפר הריצה החדש במנרה, מול הנופים המרהיבים של עמק החולה, הרי הגולן והחרמון הלבן.

אחרי לא מעט תכנונים, פגישות, שיחות, מחשבות וגיבוש חלומות, זה קורה! 24 שעות של טירוף, חוזרים לטיפוס מנרה המוכר והאהוב, רצים, שרים, רוקדים, אוכלים, נהנים ומתגבשים.

הבית של הימין בישראלקליק ואתם קבוצת העדכונים בווצאפ

"אנו רואים במנרה לוקיישן חשוב ואסטרטגי, התואם את פעילות החברה באזור זה ומתאים לפריסת מיזם 'כפרי הריצה' שלנו הפונה לרצים, רוכבים, קבוצות, בודדים, חברות וארגונים. אתגר טיפוס הצוק יהיה חלק מהתוכנית אם בהליכה או בריצה ויוסיף אתגר וחוויה לכל המשתתפים". ציין עופר פדן מנכ"ל ובעלים, מרתון ישראל.

צ.מנרה לודג'

בתוכנית: ריצה בשקיעה – דרך הנוף במנרה, פעילות במתחם הטיפוס החדש – Iclimb מנרה, ארוחת ערב וערב גיבוש וקריוקי על כוסית יין ונשנושים. את הבוקר של שישי נפתח בקפה ומאפה ומשם לטיפוס מנרה, בסיום נמתח בפילטיס וארוחת בוקר בחדר האוכל במנרה לודג', נקנח בסדנת אוכל דרוזי עם שף מנרה לודג', ראיף דעבוס.

מנרה לודג' – מתחם האירוח הכפרי בקיבוץ מנרה, בגובה 900 מ' מעל פני הים מול נופי הגליל והגולן, 55 חדרי אירוח בסגנון קיבוצי.
מתאים לקבוצות, בודדים, זוגות ו… פשוט בואו!

מתי: 27-28/1/2022, יום חמישי – שישי.

מחיר : 550 ₪ לאדם ללילה בחדר זוגי.

הכי מדובר באתר

גלילה לראש העמוד